Zazalar Gayrimenkul
İLAN ARA
İlan Kodu
Emlak Durumu Seçiniz
Şehir Seçiniz
İlçe Seçiniz
Emlak Tipi Seçiniz
Fiyat Aralığı
Metrekre Aralığı


SATIŞ VE KİRALAMA SÖZLEŞMESİ

Kıymetli Gayrimenkul sahibimiz , web sitemiz aracılığı ile Turkuaz Gayrimenkul Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak ve hizmet kalitemiz aracılığı ile gayri menkulünüzü en verimli şekilde değerlendirmek istiyorsanız, Lütfen satmak- kiralatmak istiyorum formumuzu tam olarak doldurarak bize gönderiniz.Bu bölümümüze Smart Danışman Butonu ile ulaşabilirsiniz.

Formunuzun tarafımıza ulaşmasından sonra danışman arkadaşlarımız sizinle irtibat kuracak ve gerekli danışmanlık hizmetimizden yararlanmanız adına gerekli bilgi akışını size sunacaktır.

TURKUAZ' ı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Satış ve Kiralama Sözleşmesi

Web sayfamız aracılığı ile ilgili formları doldurarak tarafımıza ileten kullanıcı aşağıdaki hükümleri kabul eder.

Gayrimenkulle ilgili bilgileri tam ve eksiksiz doldurduğunu,

Gayrimenkulün değerlendirilmesi ve www.turkuazgayrimenkul.com sitesinde yayınlanıp yayınlanmayacağı insiyatifinin site yöneticisine ait olduğunu kabul eder, İlanı tarafımıza göndermesi firmamızı bir yükümlük altına sokmaz.İaln yayını site yönetimine attir.

İlanı ile ilgili durum değiştiğinde ( satış ya da iptal durumları) firmamızı haberdar eder.

İlan sahibi kendisine atanan danışmanı ile iletişim kurulabilmesi adına iletişim bilgilerini tam ve eksiksiz iletir.

Gerekli iliğiler oluştuğunda ilanının taraflara gösterilmesi konusunda gerekli yükümlülüklerini yerine getirir.

İlanla ilgili doğrudan birinci kişi olduğunu kabul ve atahhüt eder.

Çalışma koşulları ilan yayınından önce firma yetkili danışmanlarımızca ve ilan sahibi ile belirlenir ve ilan yayına girerken koşullar belirlenmiş olur.

Gayrimenkul sahibi İlanını farklı yerlerde farklı fiyatlarla yayınlayamaz müşteri intiba ve güvenilirğine zarar verici davranışlarda bulunamaz.

Tarafımıza web sitemiz aracılığı ile doldurularak gönderilen gayrimenkullerin değerlendirilmesinde Firmamız tam yetkili olarak atanır. Ve gayrimenkul sahibi adına görüşmeler yapar.

Garimenkul sahibi sitemizde emlakı yayınlandığı için tarafımıza bir bedel ödemez doğru bilgi paylaşımı ile ilanını pazarlama yetkisini firmamıza tanır , alacak ve verecek bakiyesinin oluşması ilgili gayrimenkulün talibi ile satış ya da kiralama akdinin gerçekleşmesi ile gerçeklik kazanır.

Bu gerçeklik ilan yayına aktarılmadan anlaşışılan ve taraflarca kabul edilen koşullardır. Aksi bir durum veya anlaşma değişikliği tarafların ortak kararı olmadığı sürece bu değişmez bir kuraldır.

Anlaşmazlıkların hallinde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.